Od kiedy zacząłem swoją pracę w obszarze finansów (a było to w 2003 roku), jestem stałym czytelnikiem dwóch ogólnopolskich serwisów finansowych. Pierwszy z nich to money.pl a drugi bankier.pl To właśnie z tych miejsc czerpałem i w dalszym ciągu czerpię sporo wartościowych informacji i bieżących wiadomości ze świata finansów i biznesu.

Następnie do źródeł, z których zacząłem pozyskiwać swoją wiedzę, doszły również blogi finansowe. Pierwszym blogerem, którego teksty zacząłem śledzić regularnie był Maciej Samcik. Na początku prowadził bloga pod własnym imieniem i nazwiskiem a dopiero jakiś czas później pod obecną nazwą „subiektywnie o finansach”.

Pracując w sektorze finansowym, od razu sprawdzałem też pozyskaną wiedzę w praktyce. Nabierałem również wielu bezcennych doświadczeń.

Kilka lat temu natknąłem się na kolejnego blogera, który wywarł na mnie bardzo duży wpływ. To był Michał Szafrański. Bardzo mi się podobał styl, w jakim Michał komunikował się ze swoimi czytelnikami oraz wartość, którą dla nich przekazywał i w dalszym ciągu przekazuje. Wtedy po raz pierwszy pomyślałem sobie, że ja też bym tak chciał…

Od tamtego momentu sporo się zmieniło 😊

Michał stał się moim mentorem w dziedzinie dzielenia się wiedzą, blogowania i ogólnie działania w sferze online, a ja założyłem własnego bloga finansowego!

Kilka dni temu dowiedziałem się, że serwis finansowy Bankier.pl wyróżnił mojego bloga jakfinansowac.pl wśród blogów finansowych, które warto śledzić w polskim Internecie!!!

Znalazłem się w zestawieniu bankier.pl między innymi obok Macieja Samcika i Michała Szafrańskiego! To NIESAMOWITE uczucie…

Wszystko zaczęło się od maila, którego otrzymałem kilka tygodni wcześniej. Poniżej cytuję jego fragment.

Szanowny Panie,

Jako redakcja serwisu Smart Bankier.pl (bankier.pl/smart) przygotowaliśmy listę blogów o tematyce finansowej, które chcielibyśmy polecić uwadze naszych czytelników. Redakcja brała pod uwagę takie aspekty jak wartość merytoryczna, popularność wśród czytelników, wpływ na kształtowanie ich świadomości ekonomicznej oraz misyjność. W wyniku prac powstała lista interesujących miejsc w polskim Internecie, pozwalających na podejmowanie lepszych decyzji dotyczących zarządzania finansami osobistymi.

Z radością chcielibyśmy poinformować Pana, że ujęliśmy blog Jak finansować na naszej liście. Mamy nadzieję, że pozwoli to na dotarcie do nowych czytelników oraz jeszcze skuteczniejszą promocję projektu.

Równocześnie chcielibyśmy podkreślić, że nasze zestawienie blogów finansowych nie przybiera postaci rankingu. W opublikowanym materiale planujemy zamieścić przesłany opis oraz komentarz redaktora Smart Bankier.pl, w którym dodatkowo przedstawiona będzie opinia dotycząca bloga.

Przygotowany materiał będzie również promowany na stronie głównej Bankier.pl.

Gratulujemy znakomitej pracy i mamy nadzieję na wspólną realizację tego projektu. Chętnie udzielimy również odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Z pozdrowieniami

Paweł Łaniewski
Redaktor SMART Bankier.pl

Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
ul. Kijowska 1
03-738 Warszawa
www.pb.pl

To dla mnie duże wyróżnienie i chcę za nie bardzo serdecznie podziękować.

DZIĘKUJĘ!

To dla mnie ogromna satysfakcja, wiedząc, że moja praca i wszelkiego rodzaju aktywność online ma realny wpływ na życie innych osób. Pomaga w wielu ważnych decyzjach finansowych oraz przybliża zagadnienia, które mogą wydawać się dość skomplikowane.

Poniżej zamieszczam komentarz redaktora serwisu na temat mój oraz mojego bloga.

Bankier.pl poleca blogi finansowe w polskim Internecie

Pełne zestawienie blogów finansowych, które zostały wyróżnione przez Bankier.pl, wraz z ich opisem i komentarzem od redaktora serwisu znajdziesz, klikając w poniższy link.

https://www.bankier.pl/smart/blogi-finansowe-ktore-warto-czytac-bankier-smart-poleca

Poniżej umieszczam listę wszystkich blogów finansowych, wyróżnionych przez Bankier.pl

Jakoszczedzacpieniadze.pl | Michał Szafrański

Subiektywnieofinansach.pl | Maciej Samcik, Maciej Bednarek i Ireneusz Sudak

Doradca.tv | Tomek Jaroszek

Kobietainwestuje.pl | Anna Smolińska

Zaradnyfinansowo.pl | Mateusz

Jakfinansowac.pl | Paweł Pilarczyk

Artursarnecki.eu | Artur Sarnecki

Finanseodkuchni.pl | Kasia Iwanoska

Kobiecefinanse.pl | Danuta Duszeńczuk-Chmiel

Metafinanse.pl | Krzysztof Sobolewski

Oszczednicka.pl | Alicja Zalewska-Choma

Finansowysilacz.pl | Bartosz i Damian

Pieniadzjestkobieta.pl | Diana Litwin-Dolezińska

Bogatyzwyboru.pl | Rafał Walaszek

Dziękuję, że doczytałeś aż do tego miejsca i zachęcam Cię do odwiedzin wyżej wymienionych blogów.

Warto! 😊

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł 

Odbierz dostęp do 30 kalkulatorów i checklist

Oblicz ratę kredytu, wzrost wartości Twojej nieruchomości i wiele, wiele więcej!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych GetResponse ( more information )

Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.