Leasing staje się z coraz popularniejszą formą finansowania. Z roku na rok przybywa osób, które korzystają z tej formy finansowania zakupu. Oprócz klasycznych przedmiotów, które możesz wyleasingować, takich jak auto osobowe czy komputer, masz jeszcze szereg innych możliwości. Jakich? O tym poniżej.

Co to w ogóle jest leasing?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w moim artykule poniżej. Ponadto poznasz możliwości oraz korzyści, które możesz uzyskać z tytułu korzystania z leasingu.

leasing jak działa?

Leasing – coraz popularniejsza forma finansowania

Leasing – coraz popularniejsza forma finansowania

Chcesz skorzystać z leasingu i sfinansować zakup w ciągu 15-tu minut? Czytaj dalej 🙂

Jak mogę Ci pomóc skorzystać z leasingu?

1. W pełni Online

Jeżeli chcesz sfinansować zakup wybranego przedmiotu do swojej firmy (do kwoty 50 tys. złotych), to wystarczy, że klikniesz w ten link. 

System przekieruje Cię do firmy leasingowej Lease Link. To w pełni zdalna platforma, z której również sam chętnie korzystam jako Klient.

Kupując wszelkiego rodzaju sprzęty w różnych sklepach internetowych, w bardzo sprawny i szybki sposób możesz teraz zapłacić za nie leasingiem!

Leasing_online

Poniżej możesz zobaczyć, w jaki sposób krok po kroku wygląda złożenie wniosku o leasing przez Internet. 

W aplikacji Lease Linka najdziesz ponad 24 różne kategorie produktów, które możesz zakupić przy użyciu leasingu. Są to między innymi:

  • Sprzęt RTV/AGD,
  • Audio i Video,
  • Komputery,
  • Oprogramowanie,
  • Meble do biura,
  • wiele innych.

Współpracuję z firmą Lease Link komercyjnie. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z leasingu za pośrednictwem mojego bloga, otrzymasz indywidualnie warunki cenowe, a ja otrzymam od Lease Link część prowizji z tego tytułu.

Decydując się uruchomić leasing online za pośrednictwem mojego bloga, otrzymasz indywidualnie warunki cenowe.

Dlaczego według mnie ta firma jest inna od pozostałych i warto z nią współpracować? Obejrzyj krótkie poniższe nagranie 🙂

2. Skontaktuj się ze mną

Współpracuję z 15-toma firmami leasingowymi działającymi na rynku. Przy transakcjach na wyższe kwoty (powyżej 50 tys. zł), pozwala mi to znaleźć taki produkt leasingowy, który jest najlepiej spełnia oczekiwania Klienta. I co najważniejsze, będzie dla niego dostępny!

Interesuje Cię leasing na dowolny środek trwały? Skontaktuj się ze mną, wypełniając poniższy formularz: