Leasing staje się z roku na rok coraz bardziej popularną formą finansowania. Z roku na rok przybywa osób, które korzystają z tej formy finansowania zakupu. Oprócz klasycznych przedmiotów, które możesz wyleasingować, takich jak auto osobowe czy komputer, masz jeszcze szereg innych możliwości.

Co to jest leasing?

Więcej na temat samego leasingu i możliwości, jakie ci oferuje, możesz przeczytać w moim poniższym artykule:

Leasing – coraz popularniejsza forma finansowania

Jeżeli chcesz skorzystać z leasingu i sfinansować zakup wybranego przedmiotu w ciągu 15-tu minut, to czytaj dalej 🙂

Leasing_online

Jak możesz skorzystać z leasingu?

1. W pełni Online

Jeżeli chcesz sfinansować zakup jednego z przedmiotów (do kwoty 50 tys. złotych), to wystarczy, że klikniesz w ten link. Znajdziesz tam ponad 24 różne kategorie produktów, które możesz wyleasingować, między innymi:

  • Sprzęt RTV/AGD,
  • Audio i Video,
  • Komputery,
  • Oprogramowanie,
  • Meble do biura,
  • wiele innych.

Klikając w tutaj, system przekieruje Cię do firmy leasingowej Lease Link. To w pełni zdalna platforma, z której również sam korzystam jako Klient. Jestem zadowolony z tego, w jaki sposób działa i mogę z czystym sumieniem zarekomendować ją również Tobie.

To oczywiście nie jest jedyna tego typu platforma w Polsce. Po bliższym przyjrzeniu się kilku konkurentom Lease Linka, uznałem jednak, że nie będę rekomendował żadnej z nich (z różnych powodów). Przynajmniej na razie.

Leasing_online

Chcę Cię również poinformować, że współpracuję z firmą Lease Link komercyjnie. To znaczy, że jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z leasingu za pośrednictwem mojego bloga, to ja otrzymam od LeaseLink część prowizji z tego tytułu.

Komunikuję to wprost, ponieważ bardzo cenię sobie transparentności i uczciwość we wszelkiego rodzaju komunikacji.

2. Skontaktuj się ze mną

Współpracuję z 15-toma firmami leasingowymi działającymi na rynku. Pozwala mi to znaleźć taki produkt leasingowy, który jest najlepiej dopasowany do sytuacji danego Klienta. A co najważniejsze – będzie dla niego dostępny.

W tym przypadku nie ma już żadnego ograniczenia kwotowego. Jeżeli interesuje Cię oferta leasingu dowolnego środka trwałego, to skontaktuj się ze mną, wypełniając poniższy formularz: